Tím 38RK

Miroslav Antoška

Majiteľ
Pri podnikaní sa snažíme držať filozofie, že firma nie je úspešná vtedy, keď generuje zisk, je úspešná vtedy, keď sú spokojní jej klienti. V takom prípade sa darí spoločnosti uzatvárať dostatočné množstvo obchodov. Zisk je potom len samozrejmou súčasťou, výsledkom správneho fungovania a dobre nastaveného systému.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku nehnuteľností

Kompletná ponuka

Ponuka

 hodná investície

Preskákali sme si už viac ako 10 rokov života v Dubaji a tamojšie prostredie veľmi dobre poznáme.

Aj vďaka tomu sa dokážeme skvelo orientovať v jednotlivých lokalitách a budeme Vašim spoľahlivým partnerom a poradcom pri výbere tej správnej nehnuteľnosti.

Nechajte to na nás! Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti realít, znalosti realitného trhu a obchodu sa pre Vás postaráme o komplexný servis, ale aj poradenstvo pri výbere tej najvhodnejšej investície.

Spolu nájdeme kúsok raja a zaslúženého luxusu vo štvrtom najnavštevovanejšom meste sveta, ktoré neustále napreduje.

A to bez realitnej provízie. Vašu vysnívanú nehnuteľnosť si kúpite jednoducho a priamo od developera.

  • Rezidenčné apartmány
  • Hotelové apartmány
  • Vily a rodinné domy
  • Nehnuteľnosti na novovybudovaných ostrovoch
  • Plážové nehnuteľnosti
  • Nové projekty

Takto o nás hovoria naši klienti

Počas rokov fungovania realitnej kancelárie sme úspešne zrealizovali veľké množstvo obchodov. Klienti si odnášajú pozitívne skúsenosti a my sme za to veľmi vďační.
Všetky referencie

Miriam Kettnerová

Spolupráca a komunikácia s pánom Antoškom bola veľmi príjemná a ľudská, všetko prebehlo hladko, bez zbytočných starostí či byrokracie a k predaji nehnuteľnosti došlo expresne rýchlo. Služby pána Antošku odporúčam a sama jeho služby znovu rada využijem, pokiaľ bude príležitosť.

Michal Petráš

Rychle a jasne jednanie. Zrozumitelna komunikacia a vybavenie vsetkych nalezitosti pri kupe nehnutelnosti. Mozem len odporucat.

Petra Antonyova

Veľmi profesionálny prístup ku klientovi, ochota zodpovedať otázky klienta, kvalitné a rýchle vybavenie záležitosti spojenej s predajom nehnuteľnosti. Ochota pomôcť doriešiť veci aj po vyplatení a prepísaní nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitné maklérske služby.
Všetky referencie

Miroslav Antoška

+421 948 445 878antoska.miroslav@gmail.com
Námestie svätého Egídia 65/22
058 01  Poprad
Slovensko
RK38 © 2024 | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Cookies
Vytvorené spoločnosťou Eggresh
envelopephone-handsetlocation linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram